Nick: Hasło:
Rejestruj nowe konto      Nie pamiętam hasła     Bezpieczne połaczenie      Zapamiętaj mnie

Zdrowie, choroby, objawy, leczenie - wszystko na temat!

WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ TEMAT

Zdrowie


WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ TEMAT
Chłoniak Pana D. - zdumiewająca odpiwedż na terapie DCA (bez chemii i radioterapii)

Chłoniak Pana D.
Tłumaczrnie z :


http://thedcasite.com/Ds_Lymphoma_remission.html


Email, 5 wrzesień 2008
Drogi Jim

Załączyłem plik PDF który zawiera wyniki badań PET z trzeciego i szóstego miesiąca. …. Uzyskałem niezmiernie dobre wyniki…. Mam nadzieje, że spodoba ci się informacja w PDF, naprawdę!

Z poważaniem,
D
Poniżej skany i kopia raportów. Dalej znajduje się szczegółowy email opisujący przypadek.


skanTKPierwszy raport przed rozpoczęciem DCA:


raport1Drugi raport, po dokładnie 6 tygodniach zażywania DCA:


raport2

Raport z 31 Lipca 2008


„Zażywanie kofeiny & Arizona Green tea z żeńszeniem miodem i DCA tuż przed snem
Wydaje się być niezmiernie efektywne!”
——
Email, 9 Wrzesień 2008

Drogi Jim,

… Mój osobisty reżim terapeutyczny, najlepiej jest opisać jako sporadyczny, narwany, niekonsekwentny i zdezorganizowany. Jest to prawdopodobnie dobra wiadomość dla innych ludzi którzy rozważają użycie DCA, ale z pewnością prawdopodobnie doprowadziło by badacza klinicznego do wściekłości.

W połowie stycznia 2008 zdiagnozowano u mnie chłoniaka. Co za niespodzianka! Nie miałem pojęcia, że miałem nowotwór nie miałem żadnych odczuwalnych nieprzyjemnych objawów. Został on odkryty zupełnie przez przypadek, podczas rutenowego badania rentgenowskiego.

Moje pierwsze badanie PET (badanie odniesienia) zostało wykonane pod koniec stycznia. W szczególności byłem zszokowany tym, że miałem tak wielki guz w jamie brzusznej (wielkości grejpfruta) oraz tym, że rozprzestrzenił się on do wielu innych miejsc. Stopień nowotworu był określany jako 3.5 z uwagi na dużą masę guza oraz wiele przerzutów. Na szczęście nie było śladów przerzutów do kości czy też mózgu, które powodowały by określenie stopnia 4 lub 4.5.

Po konsultacji z kilkoma specjalistami w dziedzinie nowotworów, oraz po przeczytaniu wszystkiego w Internecie, próbowałem (bezskutecznie) dostać się na bardzo obiecujące badania kliniczne odnośnie chłoniaka. Ponieważ nie podobała mi się długoterminowa prognoza odnośnie standardowej chemioterapii oraz radioterapii, lekarz zasugerował, żebym nadal szukał i z jego pomocą zakwalifikował się na dodatkowe badania. Ponieważ nie odczuwałem niekorzystnych dolegliwości ze strony chłoniaka (poza rozmiarem guza) lekarz zasugerował będę miał status czujnej obserwacji. Powodowało to odroczenie terapii w zamian za okresowe badania oraz nowe skany co 3 miesiące. Jeśli schorzenie się ulegnie pogorszeniu i/lub pojawią się niekorzystne objawy, wtedy mogę próbować konwencjonalnych terapii.

W międzyczasie, czytałem na temat badań DCA w walce z rakiem na The DCA Site. Po przeczytaniu wszystkiego co mogłem znaleźć na temat DCA na innych stronach w Internecie (wszystkie za i przeciw) (włącznie z NCl) zdecydowałem się spróbować z uwagi na mój status oczekiwania na pogorszenie się chłoniaka.

W marcu kiedy po raz pierwszy pozyskałem DCA, natychmiast zdałem sobie sprawę z tego, że moja waga pocztowa nie będzie w stanie odważyć moich eksperymentalnych dawek DCA. Internet znów przyszedł mi z odsieczą i szybko zamówiłem 2 bardzo dokładne cyfrowe i niedrogie wagi na baterie (przy zakupie dwóch można było zaoszczędzić)

Jakoś w drugim tygodniu marca, w końcu zmiksowałem moją pierwszą dawkę DCA. Była bardzo dokładnie odmierzona 2.0 gramy DCA w bardzo nieprecyzyjnie odmierzonej 1/3 szklance wody. W zasadzie nie było smaczna, ale była lepsza niż typowa woda z kranu dostępna w miastach w których byłem. Sporadycznie zwiększałem dawkę DCA do poziomu około 4.5 grama. W tamtym okresie w moim życiu pojawiło się również wiele innych czynników przez co trudno było mi rozpoznać efekty uboczne oraz czy terapia miała jakikolwiek efekt. Aczkolwiek ekstremalne mrowienie w palcach u stóp spowodowało, że dużo witaminy B1 było niezbędne (min. 2,000 mg na dzień)

Od zawsze codziennie konsumowałem dużo kawy (z dodatkową kofeiną) i nadal tak czyniłem. Próbowałem także trochę czarnej herbaty, która obecnie jest jednym z moich ulubionych napojów.


W końcu doszedłem do tego, że tuż przed snem zażywałem 1.5 grama DCA. Moja najnowsza technika polega na wymieszaniu  DCA w 1/2 szklanki Arizona Brand Tea z żeńszeniem i miodem. Nie byłem w stanie odczuć żadnej różnicy wynikającej z dodania DCA. Jest to sposób na przeszmuglowanie DCA do wnętrza komórek nowotworowych. Które stale konsumują wszelką glukozę jaką są w stanie dostać. Doszedłem do wniosku, że picie DCA z herbatą bogatą w glukozę na pusty żołądek tuż przed snem spowoduje naładowanie komórek nowotworowych – podobnie jak promieniowanie naładowane glukozą działa podczas badania PET. O wiele lepszy smak niż kiedy zmieszane z wodą! Nie mam pojęcia czy ten żeńszeń pomaga, po prostu znajduje się w składzie herbaty a lubię jej ogólny smak.

Ponieważ chciałem i nadal chcę mieć otwartą drogę do badań klinicznych, nie mogłem rozmawiać z onkologiem na temat mojego własnego badania klinicznego z użyciem DCA. Kiedy pojawił się wynik badania z 30 kwietnia 2008, w którym była wykazana znacząca poprawa, lekarz zapytał się mnie czy korzystałem z jakiegoś alternatywnego zdrowego jedzenia. Powiedziałem mu że próbowałem wielu różnych rzeczy; włączając witaminy, minerały, zdrowe jedzenie, Prime One, Sok z Noni, itp. Nie wspomniałem o DCA i nie wspomniałem również ze wszystko powyższe zażywałem przed chłoniakiem!

Kiedy pojawiły się kolejne wyniki badań z 31 sierpnia 2008, mój lekarz był pod wrażeniem i powiedział „ Są to najbardziej niesamowite auto remisji jakie kiedykolwiek widziałem.” Wydaje mi się, że podejrzewa, że coś biorę, ale wie, że nie mogę mu powiedzieć. Naprawdę jest wspaniałym facetem.

Muszę przyznać, że byłe kompletnie niekonsekwentny podczas zażywania i dokumentacji mojej terapii DCA. Kiedy po raz pierwszy rozpocząłem zażywanie DCA, nie miałem pojęcia czy terapia pomaga. Było wiele nocy kiedy przysnąłem zanim zażyłem DCA. Czasami zapomniało mi się wziąć DCA kilka dni z rzędu. Ominąłem cały maj z uwagi na osobiste wydarzenia. Z użyłem cały mój zapas DCA niedługo przed badaniami z 31 Lipca 2008 i ominąłem cały miesiąc sierpień. Przez cały ten czas zużyłem tylko około 140 gramów DCA. Trochę też zmieszałem z aloesem i umieściłem na powieszeni skóry (z sukcesem) w celu uśnięcia kilku brązowych plamek na skórze. Właśnie zamówiłem DCA i postaram się być bardziej staranny podczas zażywania DCA aż do badań 30 października 2008. Jak tylko dostanę wyniki tych badań umieszczę je na The DCA site.

Jak na moje własne badania kliniczne z  DCA wszystko co w tej chwili mogę wszystkim powiedzieć to to, że otrzymuje wspaniałe wyniki bez brania chemioterapii, radioterapii, lub jakiejkolwiek innej terapii zaaprobowanej przez FDA. Mam nadzieje, ze wyniki utrzymają się i następne skany wykażą, że mój chłoniak jest w całkowitej remisji (mam nadzieje że już na stałe) Okresowe picie Arizona Brand tea z odrobiną DCA jest bardzo łagodną terapią w porównaniu z chemioterapią i/lub radioterapią! Powoduje także zaoszczędzenie fortuny jeśli chodzi o koszta medyczne, w szczególności jeśli nie ma się ubezpieczenia zdrowotnego.

Jeśli ktoś chciałby bezpośrednio podyskutować na temat terapii DCA z przyjemnością się z nim skontaktuje.

Jeszcze raz dziękuje za pomocą i za waszą DCA site!
Na zawsze wdzięczny ,
D.

P.S. Z uwagi na wszystkie ostatnie artykuły które się pojawiły na temat skuteczności witaminy D przeciw nowotworowi, zwiększyłem dawkę witaminy D do 2,000 mg niedługo po rozpoczęciu zażywania DCA. Również może to też nic nie znaczyć, że czułość skali na skanach PET jest wyższa na każdym kolejny skanie. Właśnie dlatego zarys zewnętrznej granicy jamy brzusznej jest ledwie widoczny na pierwszym skanie, bardziej widoczna na drugim a na trzecim jedyna rzeczą widoczną.

Autor: crono5
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 3
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

STATYSTYKI

zdjęć5571
filmów369
blogów98
postów8003
komentarzy1292
chorób490
ogłoszeń18
jest nas15385
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Zobacz inne nasze serwisy:
Sklep internetowy Choroby Pozycjonowanie Reklama Domeny Hosting Grafika Strony www Sklep internetowy Reklama Katalog klientów
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl | Zdrowie
Sprzedajemy sznurek rolniczy, rnej dugoci.   Oferujemy nawozy, rznego rodzaju.   Oferujemy kosmetyki do wlosow tanio znanych wiatowych marek.   Najwikszy w Polsce Sklep Detektywistyczny proponuje najwikszy wybr akcesorii detektywistycznych.   Oferujemy wysokiej jakoci bystki obrotowe dostpne od rki w naszym sklepie.