zobacz porady opinie efekty

1. Bezglutenowe kaszki- sorgo z dodatkiem jabłka i cynamonu – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

1. Bezglutenowe kaszki- sorgo z dodatkiem jabłka i cynamonu – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

BEZGLUTENOWE KASZKI MARKI NOBLE HEALTH STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ W MOIM DOMU

Dzięki producentowi NOBLE HEALTH zostałam matką roku. Wzbogaciłam bezglutenową dietę mojej rodziny pysznymi i zdrowymi kaszkami. Hitem została kaszka z sorgiem, jabłkiem i cynamonem. Moje dzieci ją wprost uwielbiają, a to dla mnie wielka ulga, gdyż nagła zmiana posiłków była dla nich naprawdę trudna. Oboje z mężem robiliśmy co w naszej mocy, aby jakoś im to ułatwić, a bezglutenowe kaszki były dla nas wielkim krokiem do przodu.

UNIKALNY SKŁAD BEZGLUTENOWYCH KASZEK MARKI NOBLE HEALTH

Nasz ulubiony smak kaszki jest równie zdrowy i bogaty w wiele witamin i minerałów co pozoskaszka-bezglutenowa-sorgo-jablko-i-cynamontałe. Ich systematyczne i częste spożywanie jest całkowicie bezpieczne dla naszego mechanizmu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Oto główne składniki kaszki, która jest hitem w naszym domu:
1· sorgo-wzmacnia kości, zwiększa odporność organizmu a także wspiera wydalanie z niego nieprzyjaznych substancji
2· kukurydza-bogate źródło witamin oraz minerałów, chroni wzrok, wspomaga funkcjonowanie wątroby a także jest wykorzystywana w walce z zapaleniem pęcherza moczowego
3· suszone jabłka – niwelują poziom cholesterolu we krwi, wspomagają leczenie chorób układu krążenia, wzmacniają włosy i paznokcie a także poprawiają stan skóry. Wspomagają usuwanie wolnych rodników z organizmu.
4· cynamon-może opóźnić powstawanie chorób typu Parkinson lub Alzheimer, bogactwo minerałów a także witamin

Wszystkie te składniki sprawiają, że jestem jeszcze bardziej przekonana do tych kaszek. Myślę, że w najbliższym czasie wypróbujemy pozostałe smaki, a ja będę szukała innych bezglutenowych produktów tej marki, gdyż ten okazał się strzałem w dziesiątkę.

BANALNIE PROSTE PRZYGOTOWANIE BEZGLUTENOWEJ KASZKI

Tak, wykonanie jest banalne. Moje pociechy robią to samodzielnie. Pierwszy raz mama nie jest im potrzebna do przygotowania posiłku. Z ochotą i ogromną przyjemnością robią to samodzielnie, tym bardziej, że pokochały te smaki. Nie zajmuje im to dłużej niż pięć minut, dzięki temu nie są znudzone wykonaniem. Gotowa mieszanka, nieduża ilość wody i mogą cieszyć się smakiem smacznej, zdrowej i bezglutenowej kaszki. Opakowanie jest niezmiernie poręczne, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie. Polecam je ogromnie, są naprawdę warte zainteresowania.

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGO, JABŁKAMI I CYNAMONEM POPARTA OGROMEM ZACHWALAJĄCYCH OPINII

To właściwie pozytywne opinie sprawiły, że zdecydowałam się na te kaszki. Znalazłam w sieci jedynie pochwały na ich temat, więc nie myśląc zakupiłam kilka sztuk. Dziś kupuję je regularnie i absolutnie tego nie żałuję. Oto kilka opinii z sieci:

Smak tej kaszki jest bardzo smaczny. Gdybym sama jej nie spróbowała, nie mogłabym uwierzyć, że produkt bezglutenowy może być tak apetyczny. Zazwyczaj są znośne, a ten jest naprawdę dobry. Polecam bez zastanowienia.
Karolina 39 lat

Uważam, że to jeden z lepszych bezglutenowych produktów, jaki kiedykolwiek miałem okazję spróbować. Na diecie bezglutenowej jestem już ładnych kilka lat, więc wiem co mówię. Nareszcie trafiłem na coś, co rzeczywiście mi smakuje.
Adrian 33 lata.

Pozytywne opinie, pyszny smak, szybkie przygotowanie oraz bogactwo witamin jak też minerałów. Czego chcieć więcej? Jedyne czego jeszcze chcę, to wypróbowanie reszty smaków.