zobacz porady opinie efekty

Jelly Ber Hair – najlepsze witaminy na włosy

Jelly Ber Hair – najlepsze witaminy na włosy

Wiele z nas na pewno słyszało o tym, że aby mieć piękne włosy, dobrze jest je prawidłowo suplementować. Raczej nie słodyczami, bo te raczej nigdy nie przynoszą niczego dobrego dla organizmu…

Z misiami Jelly Bear Hair jest jednak inaczej. Niech nie zwiedzie nikogo forma słodkich żelków, w jakiej występują. To w rzeczywistości zestaw witamin i składników, dobranych specjalnie dla zdrowia i pięknego wyglądu włosów.

Czemu w formie żelek?

A właściwie czemu nie? Suplement na włosy ma po pierwsze pomagać, nieważne, czy jest tabletką, czy żelkiem w kształcie misia. A Jelly Bear Hair opinie zbiera pozytywne, można się więc spodziewać, iż spełnia to najważniejsze kryterium. Producent informuje, iż preparat Jelly Bear Hair zawiera łącznie aż 13 składników odżywczych, pomagających utrzymać włosy w świetnej kondycji, lub przywrócić im ją, jeżeli ją wcześniej utraciły. Należą do nich przede wszystkim: biotyna, niacyna, witamina E, cynk, selen, miedź i witamina A.

O biotynie udało mi się już kiedyś słyszeć. Podobno jest witaminą odpowiadającą za stan nie tylko włosów, ale również skóry oraz paznokci, a jej niedobory mogą prowadzić do groźnych zaburzeń. Misie na włosy posiadają aż 500 procent dziennego zapotrzebowania na biotynę, a więc na pewno wystarczą, aby przeciwdziałać brakom

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, iż oznaki osłabienia włosów nie muszą wynikać z niepoprawnej ich pielęgnacji. A przecież z marszu kierujemy się do sklepu po jakąś dobrą odżywkę, gdy tylko nasze włosy gorzej się mają. Wystarczy jednak trochę poszperać w internecie, żeby przekonać się, że istota problemu może tkwić w innym miejscu. A jego rozwiązania szukać trzeba nie w kosmetykach, a w suplementach. Jeśli mowa o produkcie Jelly Bear Hair opinie użytkowników potwierdzają jego dobre działanie, dlatego i ja skusiłam się na wypróbowanie właśnie tego preparatu.

Pewien wpływ na moją decyzję miała też jego forma.

Nie przepadam za łykaniem kapsułek, nieraz po prostu nie pamiętam o tym. Wiedziałam, że jeśli chcę osiągnąć naprawdę jakieś efekty, to powinnam przyjmować witaminy systematycznie. A o wiele łatwiej jest regularnie sięgnąć po żelka, niż po tabletkę. Tak naprawdę, z tym nie miałam żadnego kłopotu.

Żelkowe misie na włosy są naprawdę dobre, ale to rzecz jasna nie jest największy plus tego produktu. Przeczytane przed zakupem Jelly Bear Hair opinie sprawdziły się i mogę je w pełni potwierdzić. Po kilku tygodniach stosowania widzę mnóstwo pozytywnych zmian. Przede wszystkim, są zdrowsze. Są bardziej miękkie, nawilżone, lepiej się układają, no i błyszczą bardziej niż przed kuracją. Mam też wrażenie, że w ostatnim miesiącu podrosły szybciej niż zawsze, no i z całą pewnością ukazało się więcej tak zwanych „baby hair”. Cieszę się, że trafiłam na ten produkt i że w ogóle istnieje suplement zapewniający takie efekty. Mam zamiar brać go cały czas, zwłaszcza, że planuję trochę zapuścić włosy, a z tego, co zauważyłam, żelki te wpływają na ich szybszy wzrost. Pozostaje mi tylko serdecznie je zarekomendować innym.