Podróżowanie po kraju

Podróżowanie po kraju
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Od zawsze lubiłam zwiedzać Polskę i zjeździłam ją chyba w każdą możliwą stronę. Jako dziecko jeździłam z rodzicami, dla których turystyka była podstawową pasją i sposobem na życie. Zabierali namioty, śpiwory, pakowali plecaki i jechaliśmy gdzieś przed siebie. Często były to niespodziewane wyjazdy w różne ciekawe miejsca.
Teraz, kiedy jestem już dorosła, samodzielnie realizuję tę pasję, którą zaszczepili mi rodzice. Mogę bowiem śmiało powiedzieć, że turystyka stała się także moją pasją. Lubię jeździć i chętnie zwiedzam różne zakątki kraju. Jedyna różnica jest taka, że nocuję raczej w hotelach i zajazdach, a nie na polu namiotowym.
Dzięki tej pasji zwiedziłam naprawdę wiele ciekawych miejsc i poznałam całe mnóstwo pasjonujących ludzi. Turystyka bowiem łączy ludzi, zawsze zresztą wspólnota zainteresowań była podstawą do nawiązywania przyjaźni. Przez wiele lat podróżowania po kraju zdobyłam mnóstwo przyjaźni, zrobiłam masę zdjęć i zebrałam wiele wspomnień, które na pewno pozostaną niezapomniane.

Nasze pozostałe wpisy o turystyce:

About author

Related Articles