× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Najlepsze wskazówki dla wegan

weganie

Zostajesz weganinem, prawda? Chociaż jesteś tym podekscytowany, pozwól nam uświadomić sobie, że nie jest łatwo wrzucić całego kurczaka, mięso, wołowinę, a nawet produkty mleczne! Zastąpienie ich wszystkich roślinami, warzywami, kiełkami i fasolą może być naprawdę trudne! Więc jeśli jesteś gotowy na tę trudną zmianę, to chodź! Zdrowe życie czeka na was, świeżo upieczeni weganie – ale tylko wtedy, gdy uprawiacie weganizm we właściwy sposób!

Super pomocne wskazówki dla nowych wegańskich adeptów stylu życia!

Albo z powodów moralnych, albo po prostu chcesz kondycji i zdrowia z wegetariańskich źródeł, zdecydowałeś się przejść na weganina. Dieta wegańska jest w rzeczywistości bardzo bogatym źródłem błonnika, białka i węglowodanów, które czynią cuda dla umysłu i ciała. I znowu, jeśli jesteś na dobrej drodze podczas tej podróży, nikt nie może powstrzymać Cię przed posiadaniem najlepiej wysportowanej i najbardziej atrakcyjnej sylwetki. Ale jeśli robisz to samo bezmyślnie, lepiej uważaj na swoją talię!

1. Zacznij od łatwego startu – dla niektórych osób przejście na greeny to sprawa natychmiastowa. Nowi weganie mają tendencję do rezygnacji z każdego niewegetariańskiego produktu w ciągu zaledwie jednego dnia i bezpośrednio przechodzą na opcje wegetariańskie. Ale to nie działa dla wszystkich. Jeśli chcesz mieć długotrwałe połączenie z opcjami wegańskimi, dostosuj się do nich powoli. Zacznij od bezmięsnego poniedziałkowego wyzwania i typowego wegańskiego czwartku i stopniowo wprowadzaj to jedzenie w swoje życie. Nawet nie zauważysz, jak powoli, ale z miłością twoje ciało akceptuje tę zmianę i odtąd rzadko tęsknisz za mięsem.

2. Uzyskaj właściwą wskazówkę – Przejście na weganina pewnego pięknego dnia i robienie tego samego bez żadnych wskazówek może w rzeczywistości sprawić, że skończysz z większą ilością kalorii niż przy jedzeniu niewegetariańskim. Zawsze uzyskuj odpowiednią wartość odżywczą żywności, którą zamierzasz spożywać, i uzyskaj najlepsze wskazówki od Ricka Millera, doświadczonego dietetyka, który wyjaśni Ci, jakie nawyki należy przyjmować wegański posiłek we właściwy sposób, zgodnie ze swoją wiedzą w tej dziedzinie jest godny pochwały i na pewno wiele na nim skorzystasz.

3. Zacznij od produktów spożywczych, które kochasz – zmieniasz się w weganina, a nie nakładasz na siebie podatków ani nie karasz się! Nie musisz na siłę mieć roślin lub fasoli, z których się wzdrygasz. Jeśli lubisz sałatę i pomidory, niech tak będzie. Nikt nie mówi, że musisz połykać całą tę szpinak i awokado, kiedy nie chcesz.

4. Ale nie przegap przygody – tak jak dieta niewegetariańska jest zróżnicowana, świat wegański też jest! Musisz tylko poznać odpowiednie składniki i potrawy. Dla wegan, nie tylko trzymaj się roślin lub liści, zawsze możesz spróbować różnych rodzajów fasoli, roślin strączkowych, orzechów i innych produktów i włączyć je wszystkie do swoich codziennych przepisów i diety (uwierz nam, będziesz rozpieszczany wyborem! ).

5. Nie przegap mleczarni – wegański może być wspaniały, ale ser jest bae! Po prostu nie możesz przetrwać oddzielenia się od ulubionego sera i masła, gdy przyjmujesz wegański styl życia. Ale nie martw się, jest wiele sposobów na delektowanie się podobnym smakiem nawet na diecie wegańskiej. Na przykład zamiast mleka zawsze możesz cieszyć się mlekiem migdałowym, ser można zastąpić serem z nerkowców i tak dalej. Im więcej przeprowadzisz badań w tej dziedzinie, tym lepsze alternatywy odkryjesz w sekcji wegańskiej.

Zapewniamy, że jeśli będziesz postępować zgodnie z tymi wskazówkami, początek wegańskiej podróży będzie wspaniały, a cała faza będzie hitem!