× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Hurom H100s: mała wyciskarka, wielkie możliwości

Hurom H100s mała wyciskarka, wielkie możliwości

Wyciskarki obrotowe od lat cieszą się sporą popularnością na rynku. Stało się tak za sprawą tego, iż na świecie zapanowała moda na bycie “fit”. Coraz więcej osób zaczęło zatem interesować się tematem zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. Wśród ludzi zaczęła panować znacznie większa świadomość na temat tego, co ląduje w ich garnkach oraz na talerzach.

Zamiast kolejnej słodkiej czy też słone przekąski, ludzie zaczęli bardziej doceniać warzywa i owoce. Często nie zdajemy sobie nawet sprawę z tego, że warzywa powinny stanowić nawet 3/4 każdego naszego posiłku. Zawierają one bowiem mnóstwo witamin i minerałów, nie są przesadnie kaloryczne i zaspokajają apetyt.

Owoce są natomiast świetnym zamiennikiem kolejnego słodkiego batonika. Nie zawsze jednak udaje nam się spożywać tak dużą ilość owoców i warzyw, jak byśmy chcieli. Jeśli chcemy w jakiś sposób podwyższyć naszą normę, to dobrym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w wyciskarkę wolnoobrotową.

3 zalety wyciskarki Hurom H100s

Jakie są zalety konkretnego modelu wyciskarki Hurom H100s? Zalet tych jest wiele, jednak warto skupić się na kilku podstawowych parametrach, które mogą przekonać nas do tego, aby właśnie to urządzenie trafiło do naszego domu. Ważnym elementem wyciskarki tego typu są funkcjonalne filtry, zamiast metalowych sit. Co daje taka zmiana? Przede wszystkim to, że końcowy sok jest zdecydowanie bardziej klarowny. Dla osób, które nie lubią kawałków owoców w swoim napoju, to będzie z pewnością bardzo dobre rozwiązanie.

Oprócz tej zalety, Hurom H100s ma również małe gabaryty, zastosowano w niej nowoczesne technologie i jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Te zalety zostaną dokładniej omówione poniżej. Zobacz model Hurom H100s na hurompolska.pl

Małe gabaryty

Wyciskarka Hurom H100s ma następujące gabaryty: 210 x 292 x 462 (G x S x W). Waży ona 5,5 kg dlatego może nie jest najlżejsza ale musimy mieć świadomość tego, że w takim urządzeniu muszą znajdować się wszystkie jego kluczowe elementy. Smukła budowa tej wyciskarki sprawia, że może ona bez problemu znaleźć swoje miejsce na blacie czy też w szafce. Wiele osób nie ma zbyt dużych kuchni i poszukują oni funkcjonalnych rozwiązań, które jednocześnie nie będą zabierały zbyt dużo miejsca. Model ten jest produkowany w trzech podstawowych kolorach: czerwonym, czarnym oraz białym.

Nowe technologie

W wyciskarce tej postarano się również o zastosowanie innych nowoczesnych technologii. Mowa tutaj przede wszystkim o Slow Squeezing Technology. Wyciskarka ma bardzo niskie obroty, ponieważ zaledwie 43 obroty na minutę. Są to jedne z najniższych obrotów jakimi może charakteryzować się to urządzenie. Co zyskuje się dzięki takiemu rozwiązaniu? Przede wszystkim sok ma zdecydowanie więcej wartości odżywczych i cennych witamin. Szybkie obroty sprawiają, że urządzenie bardzo mocno się nagrzewa. Ciepło natomiast niejako zabija to wszystko, co w warzywach oraz owocach jest najcenniejsze.

W urządzeniu zastosowana została również komora wsadowa z podwójnym wlotem. Co to oznacza dla użytkownika? Owoce i warzywa mają różne kształty i nie każde z nich jest łatwe do umieszczenia w komorze wyciskarki. W tym urządzeniu jedna komora idealnie nadaje się na wrzucanie okrągłych składników, przykładowo małego winogrona, truskawek, borówek oraz innych. Druga natomiast posłuży nam do umieszczania podłużnych składników, takich jak chociażby marchewki, seler naciowy itp.

Łatwe czyszczenie

W tym modelu wyciskarki misa została zaprojektowana tak, aby nie posiadała żadnych szczelin czy też zagłębień. Z tego względu myje się ją zdecydowanie szybciej, nie tracąc zbędnego czasu na jej szorowanie.

Wyciskarkę można również bardzo łatwo zdemontować oraz złożyć. Nie jest to skomplikowane, a bardzo intuicyjne. Każdy element można opłukać jedynie po bieżącą wodą i będzie to absolutnie wystarczające. Oczywiście zamiast czekać aż części soku się zaschną, powinno się to umyć jak najszybciej. Wówczas ta praca będzie naprawdę bezproblemowa.

Marka Hurom od lat działa na rynku, oferując swoim klientom jak najlepsze rozwiązania w kwestii wyciskarek. Na oficjalnej stronie: https://hurom.pl/, można znaleźć wiele modeli w kuszących cenach. Powyżej omówiony model także jest dostępny na stronie. Chcąc go kupić czy też dowiedzieć się o nim więcej, należy wejść w zakładkę “sklep”.