× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Medezin – klucz ku sukcesywnej dystrybucji leków na terenie UE

leki

Medezin to firma zapewniająca dystrybucję farmaceutyczną w Polsce i Europie, umożliwiając rozwój rynku farmaceutycznego oraz co za tym idzie — pomoc osobom, które najbardziej potrzebują pomocy medycznej. Odpowiada ona również za certyfikację produktów leczniczych na terenie całej UE, dzięki czemu mogą one dotrzeć do większej liczby osób. Sama współpraca z Medezin to klucz do rozwoju silnej pozycji rynkowej zarówno na terenie Polski, jak i Europy oraz dotarcia do docelowych odbiorów — aptek, oraz szpitali pełnych potrzebujących pacjentów.

Medezin – profesjonalne przepakowywanie i import leków na terenie UE

Przepakowanie leków to tylko jeden z wielu kroków na drodze ku legalnej dystrybucji leków, jednak już na tym etapie firma Medezin oferuje profesjonalny zakres usług obejmujący wszystkie niezbędne operacje związane z opakowaniami jednostkowymi i bezpośrednimi takie jak:

  • tłumaczenie materiałów opakowaniowych
  • etykietowanie produktów, waz z gwarancją najwyższej jakości wydruku
  • zmiany wielkości opakowania produktu, według osobistych preferencji

Dystrybucja produktów leczniczych z Medezin

Jako jedna z największych firm zajmujących się dystrybucją farmaceutyczną Medezin zapewnia dystrybucję produktów leczniczych na terenie całej Europy oraz szybkie dotarcie do aptek, hurtowni farmaceutycznych oraz szpitali wraz z oczekującymi na nie pacjentami. Samo przepakowywanie leków oraz import leków przeprowadzany jest przez Medezin od wielu lat, gwarantując niezwykły profesjonalizm w pracy z lekami. To właśnie wieloletnie doświadczenie oraz niezwykle rozbudowana oferta usług świadczonych przez przedsiębiorstwo sprawia, że stanowi ono jedną z kluczowych firm dystrybucyjnych na rynku.

Medezin – wyjątkowy partner w dystrybucji farmaceutycznej

Firma Medezin to nie tylko przedsiębiorstwo umożliwiające łatwe wejście na rynek farmaceutyczny, ale również zaufany partner w dystrybucji, który pomoże w opracowaniu odpowiedniej strategii wejścia na rynek oraz zaistnienie na farmaceutycznej arenie międzynarodowej. Dzięki współpracy z największymi sieciami aptek i hurtowniami medycznymi w kraju przedsiębiorstwo gwarantuje szybką ekspansje rynku farmaceutycznego, również w przypadku aptek indywidualnych. Oczywiście wszystkie dystrybuowane produkty otrzymają również wsparcie pod postacią promocji w czasopismach medycznych oraz podczas konferencji i targów w których uczestniczy Medezin.