× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Powiększanie członka z użyciem osocza bogato płytkowego.

W dzisiejszych czasach możliwość powiększenia członka to jedna z opcji, którą mamy dostępną w gabinetach odnowy estetycznej. Przede wszystkim istnieje kilka różnych technik, które pozwalają nam na tego typu działanie. W tym wypadku wiele z tych metod opiera się na opcji naturalnego przeszczepu tłuszczu, bezpośrednio z ciała pacjenta to wydaje się bezpieczną i dobrą opcją. Należy jednak dodać, że dla zwiększenia efektu oprócz samego tłuszczu używa się również dodatkowego osocza bogato płytkowego, które w bezpośredni sposób daje nam wydłużony efekt takiego działania.

Dodatkowe działanie płytek poprawia zabieg.

Oczywiście całość nadal odbywa się za pomocą lipo transferu, przez to sam efekt jest zauważalnie widoczny. Należy dodać, że mimo wszystko określone komórki tłuszczowe potrafią w sposób naturalny się wchłonąć, przez to nie mamy do czynienia z ciałem obcym, co sprawia, że sam zabieg jest w pełni bezpieczne dla każdego. Jakby nie patrzeć profesjonaliści bardzo często decydują się na wykorzystanie osocza bogato płytkowego po to, aby zwiększyć pewien sposób regeneracje danej tkanki tłuszczowej, co pozwala na przedłużenie efektu wydłużenia członka. Należy zauważyć, że powiększanie penisa tłuszczem to przede wszystkim skuteczne działanie, które w dużej mierze jest zalecane ze względu na naturalność takiego przeszczepu.

Naturalny tłuszcz i zabieg bez przesunięcia.

W ten sposób nie ma ryzyka, że tłuszcz z jakiegoś powodu przesunie się czy też wniknie do innych części ciała. To właśnie sprawia, że odbycie takiego zabiegu w profesjonalnej klinice medycznej okazuje się dobrym zabezpieczeniem, zwłaszcza jeśli chcemy, aby sam zabieg był przeprowadzony bez żadnych komplikacji. Oczywiście podczas takiego transferu wykonuje się zabieg w znieczuleniu miejscowym, co zdecydowanie sprawia, że osoba poddająca się takiemu zabiegowi nie odczuwasz żadnego dyskomfortu czy też innych dolegliwości. Można powiedzieć, że taka opcja doskonale sprawdza się w praktyce, dlatego też niezależnie od wszystkiego warto zdecydować się na taki zabieg.