× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Meriden Axone – stymulator, który uśmierzy ból

ból

Z przewlekłym bólem pochodzenia nerwowego zmaga się wielu z nas. Dolegliwości bólowe mogą też pojawić się nagle, na przykład po wstaniu z łóżka czy przy zmianie pozycji z siedzącej na stojącą. Większość osób sięga wtedy po leki przeciwbólowe, które jednak nie zawsze okazują się skuteczne. Z pomocą przychodzi im stymulator Meriden Axone, dzięki któremu możemy w krótkim czasie uśmierzyć ból, a także wzmocnić mięśnie czy pobudzić krążenie krwi. Jak działa Meriden Axone i kto powinien pomyśleć o jego zakupie?

Elektryczna stymulacja

Działanie urządzenia Meriden Axone opiera się na wytwarzaniu impulsów elektrycznych o niskiej częstotliwości. Za pośrednictwem skóry, impulsy te przekazywane są do mięśni oraz nerwów, odpowiednio je stymulując. Meriden Axone mogą więc użytkować osoby, które cierpią na ostre lub przewlekłe bóle (głowy, menstruacyjne, stawów, pleców itd.), a także chcą poprawić krążenie krwi. Meriden Axone może być również pomocny przy wykonywaniu masażu rozluźniającego, na przykład po ciężkim dniu, gdy nasze mięśnie są mocno spięte. Co ważne, urządzenie Meriden Axone jest całkowicie bezpieczne, bowiem impulsy elektryczne mają bardzo niską częstotliwość, która co prawda stymuluje mięśnie i nerwy, jednak nie szkodzi naszemu organizmowi.

W domu i w przychodni

Stymulator Meriden Axone cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród osób, które poszukują wytchnienia w bólu, ale również wśród medyków. Bardzo często możemy się z nim spotkać w ośrodkach zdrowia, na przykład w przychodniach czy prywatnych gabinetach lekarskich. Meriden Axone może być również użytkowany w domu – jest on bardzo posty w obsłudze, dlatego sprawdzi się nawet w przypadku seniorów, którzy zazwyczaj nie są obyci z nowoczesnymi technologiami. Warto pamiętać, że w przypadku nawracających bóli, należy udać się do lekarza. Niemniej jednak Meriden Axone może okazać się doskonały uzupełnieniem fizjoterapii czy farmakoterapii.

Zamiast leków

Jeżeli przyjmowanie leków uśmierzających ból zostało zlecone przez lekarza, to oczywiście powinniśmy stosować się do jego wytycznych. Niemniej jednak bardzo często ból dopada nas znienacka – wtedy też, zamiast sięgać po tabletki przeciwbólowe, możemy uśmierzyć go za pomocą elektrostymulacji. Jest to bezpieczne rozwiązanie, gdyż elektrostymulacja, w przeciwieństwie do leków, nie powoduje podrażnień żołądka. Stymulator Meriden Axone jest niewielkich rozmiarów, a co więcej możemy kupić go w doskonałej cenie. Docelowo możemy stosować go również w celu zmniejszenia obrzęków czy w złagodzenia stanów zapalnych.