× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Badania krwi ratują życie. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś

badania

Badania krwi, wykonywane regularnie przez profesjonalistów, mogą przyczynić się do wczesnego wykrycia wielu chorób oraz utrzymania Twojego organizmu w dobrej kondycji. Pobranie krwi trwa tylko chwilę, podobnie jak inne badania podstawowe. Nie jest bolesne ani uciążliwe, dlatego warto przy jego pomocy kontrolować ogólny stan swojego zdrowia.

Na podstawie próbki krwi wykonać można badania genetyczne oraz diagnostykę i monitorowanie postępów w leczeniu pacjenta. Właśnie dlatego pobieranie krwi jest tak ważne, a najlepiej wykonać je w miejscu oferującym kompleksowy zakres usług medycznych. Dzięki temu nie będziesz musiał jeździć na konsultacje z różnymi lekarzami po całym mieście, a cały proces przebiegnie naprawdę sprawnie i szybko.

Wykonaj podstawowe badania krwi

Podstawowe badania krwi zaleca się wykonywać przynajmniej raz w roku. Zdaniem ekspertów to częstotliwość, która umożliwia wczesne wykrycie niepokojących zmian zachodzących w organizmie. Zrobić je można w punkcie pobrań sieci laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA, których w całej Polsce jest ponad 800. 

Aby wykonać badania krwi, trzeba o ich zlecenie poprosić lekarza lub zapisać się na wizytę prywatną. Możliwe jest wtedy samodzielne ustalenie terminu oraz miejsca badania, bez konieczności czekania w kilometrowych kolejkach.

Badanie krwi i badania genetyczne w jednym miejscu

Wchodząc na stronę https://diag.pl, zapoznać się można z szeroką ofertą, którą dla pacjentów przygotowała DIAGNOSTYKA. Badania krwi posłużyć mogą bowiem do przeprowadzenia wielu innych testów – zarówno specjalistycznych, jak i podstawowych. 

W ofercie DIAGNOSTYKI znajdują się m.in.:

  • diagnostyka osteoporozy;
  • diagnostyka infekcji;
  • diagnostyka anemii;
  • pomiar glukozy;
  • badania serologiczne.

To zaledwie część wszystkich badań, warto jednak pamiętać, że każde z nich może uchronić Cię przed bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Do lekarza warto zgłosić się zresztą nie tylko na kontrolę, ale również wtedy, gdy czujesz, że z Twoim organizmem dzieje się coś niedobrego. Nigdy nie czekaj zbyt długo.

Diagnostyka chorób tarczycy i kompleksowa diagnostyka hormonalna

DIAGNOSTYKA oferuje także szeroki zakres badań specjalistycznych, wśród których znaleźć można diagnostyki infekcji, alergologię czy diagnostykę hormonalną (np. hormony płciowe, nadnerczy, trzustki czy przysadkowe). 

E-pakiet dla każdego

Przychodząc do punktu pobrań, nie musisz nawet dokładnie wiedzieć, jakie badania profilaktycznie powinieneś zrobić. DIAGNOSTYKA przygotowała specjalne Pakiety Badań, dostosowane do konkretnych pacjentów. Brane są w nich pod uwagę takie aspekty, jak:

  • stan zdrowia;
  • płeć;
  • wiek.

Wystarczy, że na podstawie zadeklarowanych danych wybierzesz pakiet idealny dla siebie. Możesz to zrobić nawet przez internet, bez wychodzenia z domu. Ta możliwość często jest nawet tańsza od stacjonarnego zakupu, a jest tak samo dobra dla Twojego zdrowia.

Pakiet Maksimum dla każdego

Jednym z najpopularniejszych, kompleksowych zestawów badań jest Pakiet Maksimum, dostępny na stronie: https://diag.pl/sklep/pakiety/e-pakiet-dla-kazdego-maksimum. Zawiera on 18 różnych badań, których wyniki razem tworzą kompleksowy obraz stanu całego Twojego organizmu. Są one na tyle holistyczne, że wskażą lekarzowi wszystkie ewentualne, niepokojące zmiany chorobowe, które mogą zachodzić w Twoim ciele.

DIAGNOSTYKA to nie tylko wysokiej jakości badania krwi oferowane w wygodnej formie, ale również kompleksowy zakres usług diagnostycznych i nie tylko. Skorzystaj z oferty doświadczonych lekarzy i upewnij się, że z Twoim zdrowiem wszystko jest w porządku.