× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Depilacja laserowa w Krakowie

depilacja

Kraków to jedno z największych miast w Polsce. Występują w niej bardzo liczne salony kosmetyczne, które z chęcią przeprowadzą bardzo gruntowną i dokładną analizę pacjenta zanim skierują go na zabieg depilacji laserowej. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod golenia za pomocą żyletek czy też plastrów bądź wosku depilacja laserowa jest procesem nieodwracalnym wykonywanym za pomocą dobranego lasera, dlatego trzeba sprawić, że jego parametry będą odpowiednio dobrane.

Zobacz: Depilacja laserowa w Krakowie  – Depilacja.pl

Wyjątkowe lasery

Depilacja laserowa to zabieg w którym główną rolę gra laser. W Krakowie dostępne są najnowocześniejsze lasery. Aby działanie najnowszych technologii należy poznać podstawowy mechanizm jego działania. Laser emituję wiązkę światła mająca za zadanie naświetlić dane miejsce na skórze na którym chce się pozbyć włosów. Jest ono wyłapywane przez melaninę – barwnik skórny, który z czasem się nagrzewa. Nagrzany barwnik będzie niszczył cebulki włosowe sprawiając, że w przyszłości nie wyrośnie z nich żaden włos.

W Krakowie można znaleźć specjalny laser – Soprano Ice Titanium, który maksymalizuje efektywność i komfort zabiegu depilacji laserowej. Jest on jednym z najnowocześniejszych laserów, który łączy w sobie 3 wiązki światła docierając do wszystkich cebulek włosów. Posiada przede wszystkim wiązkę diodową o długości fali 810nm skuteczną dla ciemnego owłosienia, wiązkę aleksandrytową o długości fali 755nm przeznaczoną dla jasnych włosów i jasnej skóry oraz wiązkę neodymowo jagową o długości fali 1064nm idealnie przeznaczoną dla osób o ciemniejszej karnacji.

Połączenie wszystkich tych technologii w jednym urządzeniu sprawia, że gwarancja najwyższej skuteczności usunięcia owłosienia z danego regionu ciała jest najwyższa z możliwych.

Wniosek

Jeśli chce się na stałe pozbyć owłosienia z danej części ciała to koniecznym jest poddanie się serii zabiegów depilacji laserowej. Ilość takich zabiegów jest bardzo zróżnicowana, jednak waha się w granicach od 4 do 8 zabiegów. Wybierając salony kosmetyczne w Krakowie posiada się szeroki wybór, dlatego warto wybrać się do tych sprawdzonych i renomowanych salonów.